276

0

Завдяки антициклону в Україні встановилася спокійна, але холодна погода, але до кінця жовтня на зміну холодам, які зараз накрили країну, прийде потепління.

Про це виданню розповіла синоптик Українського гідрометцентру Наталія Птуха.

За її словами, зараз на територію України в плані температури почала впливати холодна повітряна маса з північних широт. А в плані атмосферного тиску впливає антициклон, який і забезпечує українцям спокійну погоду, ясне небо, але одночасно невисокі температури.

“Температури вночі опускатимуться нижче нуля, очікуються морози. Але в денні години температура все одно буде переважно плюсова”, – розповіла синоптик.

За її даними, ситуація почне змінюватися з середи, 27 жовтня, завдяки зсуву антициклону в східному напрямку. Це призведе до зміни напрямку вітру і підвищення температури.

“Починаючи з середи, 27 жовтня, по всій території України ми очікуємо потепління. Не можна сказати, що воно буде дуже істотним, але відчутним в порівнянні з початком тижня”, – повідомила Наталія Птуха.

Вона додала, що ночі вже не будуть такими прохолодними. Починаючи з середи в більшості областей морозів не буде.

Погода на вихідні

За даними синоптика, на вихідні температура в нічні години місцями може досягати +8°… +10°.

“В цілому на кінець тижня очікуємо потепління на всій території України”, – резюмувала вона.

Наталія Птуха додала, що до кінця місяця опадів не очікується.

“Тому що над нашою територією буде поле підвищеного тиску, тому ніякі фронти, опади до нас не потраплять”, – резюмувала вона.

За даними синоптика, така погодна ситуація протримається до понеділка, 1 листопада.

0