711

0

У проекті “Медіа-школа прямує в громади”  відбулося нагородження учасників медіа-школи. Організатори проєкту вручили сертифікати у Рівному, с. Привільне Дубенського району та Гощі.

Упродовж двох місяців діяльності проєкту учасники медіа-школи у Рівному, Гощі та Привільненській ОТГ відзняли відео про визначні історичні місця Рівненщини: Дубенський замок та Тараканівський форт, Білівське городище, городище Оствицю, Таємничі підземелля Рівного, Клеванський замок, садибу Ленкевичів у Гощі.

Усього у медіа-школі взяли участь майже пів сотні дітей. Як розповідає автор та керівник проєкту, Олена Семенович, це дало можливість познамити дітей не лише з професією журналіста, а й дало поштовх та мотивацію у зацікавленні культурним життям своїх міст.

Проєкт “Медіа-школа прямує в громади” за підтримки УКФ завершується, але водночас і продовжується. Адже в рамках навчання ми відзняли 15 неймовірно цікавих історій про Рівненщину, ці роботи доступні до перегляду на нашому Youtube каналі,  а також на офіційній стрінці у Фейсбук. Ми очно впевнені, що змогли зацікавити наших учасників, і будемо працювати далі у цьому напрямку.

Як відзначає режисерка проєкту, Руслана Броновицька, своїми роботами медіа-школа привертає увагу до туристичних об’єктів, які потребують конкретних дій з їх збереження чи відновлення. Наприклад, Клеванський замок чи Тараканівський форт.

Цьогоріч ми сфокусували свій погляд на туристичних родзинках Рівненщини. Деякі з них достатньо популярні серед туристів ,і не лише українських. Про них в своїх сюжетах ми розповідаємо як юні тревел-блогери з порадами і через дитячі враження. Серед об’єктів зйомок і маловідомі, такі, як Жуківське городище”.

Відеороботи випускників можна побачити на ютуб-каналі MEDIA SCHOOL Rivne а також офіційній сторінці Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків.

Варто додати, що ця ідея – це продовження проєкту «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків», який реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

За інформацією ЧаРівне.

0