367

0

Очікується, посилення карантину в усіх областях України у найближчі дні, каже головний санлікаря Рівненської області.

Рівненську область попередили, що у разі потрапляння до “жовтої” зони карантину, більшість шкіл перейдуть на “дистанційку”. Вчитися в очному форматі будуть лише учні тих шкіл, де вакциновано не менше 80% освітян.

Про це повідомляє перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

За словами Сергія Подоліна, у Рівненській області наразі дуже низькі показники вакцинування освітян: із 1 230 закладів освіти лише 46 закладів вакцинували 80% своїх працівників. Посадовець наголосив на важливості пришвидшення темпів вакцинації освітян, аби не допустити на Рівненщині освітнього колапсу.

“Адже, чи будуть ходити діти до школи у разі запровадження більш жорсткого карантину, наразі залежить від педагогів. Так, 140 закладів освіти області поступово наближаються до позначки у 80% вакцинованих працівників. Однак у решти 600 закладів щеплено менше третини освітян. У Рівному немає жодного із 106 закладів, де б вакцинувалось 80% працівників”, – сказав Подолін.

За його даними, найактивніше вакцинуються педагоги в школах області. І неохоче щеплюються працівники дитсадків і вишів. 

Своєю чергою, головний санлікаря області Роман Сафонов повідомив, що упродовж останнього тижня спостерігається погіршена динаміка щодо захворюваності на COVID-19. Це становить +60% нових хворих у порівнянні із минулим тижнем.

“Тенденція щодо погіршення епідемічної ситуації буде продовжуватись і надалі. За наявними показниками, у найближчі дні усі області України увійдуть в “жовту” зону. А пік захворюваності очікується на осінньо-зимовий період”, – розповів Роман Сафонов.

0