596

0

Шалені знижки на одяг, техніку, косметику та інше. Сьогодні, 27 листопада – “чорна п’ятниця” – день масових розпродажів, коли магазини зрізають ціни на товар до 90%.

Історія свята прийшла до нас із США. Звичай влаштовувати розпродажі в цей день встановився ще в XIX столітті, а термін «Чорна п’ятниця» з’явився у 1966 році. У нас цей день почали “відмічати” набагато пізніше.

Шалені знижки на сувеніри та подарунки, одяг, їжу і техніку – це головний атрибут так званою «чорної п’ятниці». У великих містах люди займають черги задовго до відкриття магазинів. Втім, нині навітьу невеликих містечках є свої прихильники такого свята.

Де у Дубні шукати вигідні знижки у “чорну п’ятницю”?

Спортивний клуб “Ironman” у Дубні влаштовує грандіозний розпродаж абонементів аж на цілий тиждень. Абонемент на відвідування занять у професійному залі з тренерами можна придбати за акційними цінами:

Замість 1050 гривень – 899 гривень

Замість 2100 гривень – 1799 грнивень

Замість 4300 гривень – 3799 гривень

Ця знижка триватиме тиждень від 27 листопада до 3 грудня. А абонементи діятимуть на умовах БЕЗЛІМІТНОГО, тобто без обмежень в тренуваннях та часі відвідувань!

Дитяча школа розвитку “SOVA” лише сьогодні зранку й до 22:00 пропонує батькам з дітлахами придбати абонемент місячного навчання зі знижкою 50% на всі напрямки!

Магазин автозапчастин “ПОРШЕНЬ” дарує три дні знижок на продукцію для авто у розмірі 10%.

Магазин базового жіночого одягу та взуття KAPSULA, що працює у ТЦ “Замковий” також вже оголосив про знижки на вбрання від 15 до 70%.

Окрім того, десятки магазинів, кафе, закладів, що обслуговують клієнтів анонсують ззнижки на власних сторінках у соцмережах. Тож, не забувайте запитувати, уточнювати та тішити себе приємними знижками!

0