245

0

Учора на Рівненщні обласної комісії ТЕБ і НС дозволила працювати дитячим садочкам. Втім, не всі регіони області отримали зелене світло.

Члени комісії вирішили дозволити роботу дошкільних навчальних закладів Радивилівського, Корецького, Дубровицького, Дубенського (без міста Дубно) та Демидівський райони. Про це розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

“Завдання номер один – зберегти життя і здоров’я населення. В міру покращення епідеміологічної ситуації, ми послаблюємо карантинні обмеження. Це виключно управлінське рішення на основі висновків епідеміологів. Рекомендація щодо відкриття при суворому дотриманні карантинних вимог. Епідеміологи прогрозують подальше зменшення навантаженості і захворюваності у цих районах.

При відкритті садочків необхідно дотримуватись рекомендацій головного санітарного лікаря – обовязковий температурний скринінг, батьки не повинні заходити на територію садочку (вихователі забирають дітей на вулиці при вході), а також організувати усі протиепідеміологічні заходи.

У Дубно ж садочки поки не відкриватимуть, бо тут зафіксований один з найбільших приростів хворих на коронавірус.

0