325

0

У зв’язку зі звільненням головного лікаря Привільненської амбулаторії та відсутності держаного фінансування (НЦЗУ) сільська рада була вимушена взяти на себе повне фінансування ФАПів,  що перебували в підпорядкуванні Привільненської амбулаторії. На їх утримання з місцевого бюджету громади було виділено майже два мільйони гривень.

Наразі проводиться реорганізація Привільненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а фельдшерсько-акушерські пункти приєднуються до Дубенського центру первинної медико-санітарної допомоги Привільненської сільської ради.

Також додатково, Привільненською сільською радою буде погашена заборгованість працівникам Дубенського центру первинної медико-санітарної допомоги, що виникла під час їхнього утримання Дубенським районом у 2018 році.

Фінансування закладів первинної ланки надання медичних послуг для населення – свідомий крок громади, аби кожен мешканець громади мав можливість отримувати медичні послуги за місцем проживання. Проте, на привеликий жаль ми вимушені наголосити на тому, що на державному рівні не бачать існування сільських ФАПів. Щиро віримо, що керівництво держави змінить свою позицію щодо можливості отримання медичних послуг громадянами нашої країни.

0