315

0

Кабінет Міністрів України вніс зміни, якими дозволив відвідування шкіл і садочків навіть у «червоній» зоні, про це ми уже говорили у відеоматеріалі «Невже дочекались: з понеділка за парти?».

Це означає, що школи у «червоних зонах», зокрема у Дубні, почнуть працювати. Рішення Кабміну дозволяє розпочати навчання у випадку звернення державних адміністрацій, в тому числі і Рівненської ОДА. Проте механізм щодо навчальної ситуації, має затвердити обласна комісія з ТЕБ та НС, а саме рішення уряду, як повідомляють, ще не опубліковане у пресі, а тому ще не набуло чинності.

Ось що розповів з цього приводу перший заступник голови ОДА, Сергій Подолін, на онлайн-брифінгу 17 вересня:

Що стосується механізму і роз’яснення про заходи, які будуть вживатися при відкритті закладів під час знаходження їх в «червоній» зоні, ми до п’ятниці отримаємо відповідну інформацію. Тому що тут буде вже задіяна обласна комісія ТЕБ і НС, яка по рекомендації державної комісії буде певні речі регулювати. За інформацією управління освіти в Дубні канікули та вони закінчуються в понеділок, тому думаю залишилося два дні, за які ми чітко розуміємо алгоритм відкриття таких закладів на Дубенщині. І відповідні рекомендації керівникам закладів, що стосується засобів індивідуального захисту, режиму і порядку відвідування, і наповненості класів. Ми ці дні відпрацьовуємо і доведемо інформацію до керівництва міста Дубно, а також до навчальних закладів даного містечка».

0