374

0

На Рівненщині презентували проєкт «Великого культурного шляху «Via Regia», який проходитиме через Дубно, пише прес-служба Рівненської обласної державної адмінстрації.

На презентацію запросили представників органів влади та культурних закладів Рівненської, Львівської, Волинської, Житомирської та Київської областей. А також працівників Європейського культурно-інформаційного центру в Тюрінгїі (місто Ерфурт, Німеччина), які безпосередньо втілюють проєкт культурного шляху «Via Regia» на території Європейського союзу.

Організатори розповіли, що такий унікальний проект запускають для того, аби створити цілу мережу культурно-мистецьких центрів, які функціонують та знаходяться на маршруті «Великого культурного шляху.

Колектив заповідника планує об’єднати культурний спадок України та консолідувати зусилля культурних закладів в таких містах: Дубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир і Київ.

Логіка створення мережі зумовлена існуванням великого туристичного маршруту, який об’єднує міста із значним культурним спадком на шляху міжнародної магістралі Е40. Ці міста знаходиться на шляху «Via Regia», що дозволить активно розвивати питання внутрішнього та міжнародного туризму.

Також проєкт спрямований на популяризацію української культури для вітчизняних та іноземних шанувальників і подорожуючих, розвиток туристичної галузі у містах і регіонів України.

0