1093

0

Купити будинок чи квартиру у Дубні – розкіш чи необхідність? Ми вирішили поглянути у скільки може обійтися покупка житла у нашому місті.

Винаймати житло досить дорого, на оплату оренди йтиме значна частка зарплати, тому всі, хто має таку можливість, намагаються купити квартиру або будинок. І багатьох цікавить, скільки ж це коштує.

Відповісти на це запитання однозначно неможливо, адже на вартість житлової площі впливає величезна кількість чинників. Та у цій статті ми розглянемо цінову політику на житло у Дубні за допомогою одного з найпопулярніших сервісів для її пошуку.

Середня ціна на житловий будинок коливається в районі 750 000 гривень. Найдорожче коштують двоповерхові будиночки з додатками – по типу гаража, літньої кухні та вигідного місця розташування. Одним з таких є мебльований приватний будинок з євроремонтом, сауною, альтанкою, льохом за 100 000$ (понад 2 млн 800 тисяч грн).

Серед найдешевших із запропонованих – недобудовані, або ті, які знаходяться поза межами міста – до 300 000 гривень.

Щодо квартир, то в середньому 2-х кімнатні, з квадратурою 60-80 м2, у новобудовах коштуватимуть близько 1 300 000 гривень, стільки ж віддасте й за нові.

За таку ж ціну, та дешевше, можна знайти 3-х кімнатні, але не в нових будинках.

Найдорожчою стала пропозиція 2-кімнатної квартири в районі Чайки за майже півтора мільйона гривень. Нова, сучасна, 60м2.

За найдешевшою ціною можна придбати квартиру поблизу залізничного вокзалу, площею 30м2 – 250 000+торг.

0