411

0

22 серпня в костелі Святого Йоана Непомука в Дубні відбулася звітно-виборча конференція Дубенського товариства польської культури.

На засіданні підбили підсумки п’ятирічної роботи ТПК, обрали нового голову організації, правління та ревізійну комісію. За результатами голосування керівником товариства став Казимир Бобер. На наступний трирічний термін діяльності товариства до керівного складу організації обрано Марію Божко, Людмилу Зборщик, Ірину Ксюніну, Яніну Климчук, Лілію Павлову та Аллу Овсійчук. До ревізійної комісії увійшли Анна Чугалінська, Анатолій Качалкін та Яків Вагілевич.

Казимир Бобер окреслив пріоритетні напрямки розвитку товариства. Серед них – співпраця з органами влади, Державним історико-культурним заповідником міста Дубно, Дубенським регіональним відділенням Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО та іншими організаціями.

Перед завершенням конференції ексголова Марія Божко прозвітувала про діяльність товариства та побажала новообраному керівнику плідної праці, натхнення й завзяття в роботі. Від імені всіх учасників конференції Яків Вагілевич подякував Марії Божко за багаторічну працю й побажав міцного здоров’я на многая і благая літа.

0