176

0

Напередодні Дня фермера, на Рівненщині відбулась конференція фермерських господарств.


«Фермерські та особисті селянські господарства дають 67% усього сільськогосподарського обороту. Ви заслуговуєте на шану та довіру. В облдержадміністрації ми докладаємо максимум зусиль, щоб бути вашими партнерами, готові завжди допомогти та підтримати. Наприклад, у 2018-2020 роках 140 фермерських підприємств отримали державну допомогу у розмірі 38 млн грн», – наголосив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.


Фермерські господарства є найбільш поширеною формою аграрного виробництва області, вони сприяють забезпеченню продовольчої безпеки, створюють додаткові робочі місця, збільшують обсяги надходжень до місцевих бюджетів.
Також Ігор Тимошенко нагородив 4-х голів фермерських господарств області Почесними грамотами Рівненської ОДА за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства області та з нагоди професійного свята – Дня фермера.

Зокрема, нагороду отримав голова ФГ «Нива», яке знаходиться у с. Івання.
Голова ГО «Рівненська обласна асоціація фермерів та приватних землевласників» Андрій Кузьмич подякував за можливість разом обговорювати успіхи та проблеми, знаходити вихід із складних ситуацій.


Нагадаємо, професійне свято працівників фермерських господарств відзначається 19 червня і встановлено у 2020 році відповідним указом  Президента України.

0