629

0

Нещодавно внаслідок злочинних дій двох невідомих жінок постраждала 80-річна дубенчанка, у якої зловмисниці викрали гроші, представившись соціальними працівницями.

Дві незнайомки, яких впустила до себе в квартиру жінка, почали розповідати пенсіонерці, що вона вправі отримати певну допомогу від держави, зокрема і у вигляді продуктових пакетів.

Під час спілкування одна із «соцпрацівниць» вийшла до іншої кімнати, мовляв, їй стало зле. Напарниця в той момент продовжувала відволікати стареньку балачками, запевнивши, що за день-два до неї навідаються із допомогою.За кілька годин після візиту «турботливих» працівниць, жінка не виявила у шафі трьох тисяч гривень.

Подібна ситуація трапилася і з 82-річною жителькою Вараша, де дві працівниці комунальної служби прийшли до пенсіонерки «перевірити газ». Коли власниця квартири відповіла, що, як і решта населення міста не є споживачем природного газу, вибачились за неуважність, але забажали перевірити кухонну плиту.

Однак, і цей промах зловмисниць не насторожив жінку і вона провела їх на кухню, де протягом 10 хвилин вони вдавали, що перевіряють електроплиту та заповнюють бланки документів. Уже через кілька хвилин після їхнього візиту пенсіонерка виявила, що з її сховку зникли усі заощадження в сумі 34 500 гривень.

Поліцейським потерпілі не змогли описати зловмисниць, адже вони були у верхньому одязі та в захисних масках, жодних документів вони у них також не запитували.

Слідчі розслідують обставини цих крадіжок із проникненням у рамках досудового розслідування, розпочатого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Національна поліція закликає громадян бути обачними, коли на порозі оселі з’являються невідомі. Уникати спілкування з ними та не впускайте до помешкання. Попереджати рідних про можливі протиправні дії осіб, які можуть представлятися і медичними, і соціальними, і комунальними працівниками.

А якщо виявили біля будинку чи у під’їзді підозрілих осіб — негайно телефонуйте на 102.

0