775

0

Коронавірус знову насувається на Дубенщину.

Заступник начальника управління освіти Сергій Кедись у коментарі місцевій журналістці Олені Куришко повідомив, що з першого вересня на коронавірусну інфекцію COVID-19 захворіло 10 школярів – по одній дитині у школі-гімназії та в ЗОШ № 7, у школі-гімназії № 2 захворіло четверо школярів, в ЗОШ № 6 – також четверо учнів.

Частина школярів видужали.
13 дітей, які навчаються у вище вказаних навчальних закладах, наразі знаходяться на самоізоляції. Тобто, у них не виявлено захворювання, але за межами шкіл контактували із хворими.

Серед працівників шкільних та дошкільних навчальних закладів також є хворі на коронавірусну інфекцію. Зокрема, два працівника ЗОШ № 3, два працівника НВК «ДНЗ-ЗНЗ», один працівник у гімназії № 2, один – у ЗОШ № 7 і четверо працівників ДНЗ № 7.

Дітей, які захворіли під час відвідування навчальних закладів, на сьогоднішній день немає. У тому разі, якщо навчальний заклад відвідає дитина, в якої виявлять захворювання на COVID-19, весь клас відправлять на самоізоляцію.

Нагадаємо, що якщо у школі на самоізоляції перебуватиме 50 і більше відсотків класів – школу зачинять на карантин.
Якщо у вчителя молодших класів, який веде всі чи майже всі уроки, виявлять коронавірус, то такий клас також відправлять на самоізоляцію.

Якщо захворіє вчитель середніх або старших класів, який веде один чи два шкільних предмети, то класи на самоізоляцію не відправляються. На самоізоляцію також відправляють вчителів, які близько контактували із хворими.

0