824

0

Міський голова Дубна Василь Антонюк анонсував робочу поїздку в Київ. Саме там очільник міста зустрічався із заступником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком та першим заступником начальника Департаменту патрульної поліції України Олексієм Білошицьким щоб погодити робочий проект капітального ремонту вулиці Кирила і Мефодія в місті Дубно від вулиці Князя Острозького до вулиці Данила Галицького в частині створення пішохідної зони з проїжджою частиною і тротуарами в одному рівні.

На сайті міської ради вказано, що пішохідною хочу зробити саме ту частину міста, де парцює чимало закладів торгівлі, аптеки, перукарні, заклади громадського харчування та управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради, доступ до яких, в першу чергу, повинен бути зручним та безперешкодним для маломобільних груп населення і для відвідувачів з дитячими візочками.

Крім того, обрана територія є частиною кількох туристичних маршрутів і це дало б можливість зручно та безпечно пересуватися жителям та гостям міста.

За результатами поїздки до столиці міський голова Василь Антонюк отримав підтримку вищевказаних керівників МВС та патрульної поліції України щодо позитивного вирішення даного питання, що дасть можливість продовжити проектні та експертні роботи з відповідною документацією.

0