У селі на Дубенщині зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю в крові у понад 22 рази
Днями поліцейський офіцер Бокіймівської територіальної громади у селі Бокійма на вулиці Незалежності зупинив автомобіль «Volkswagen Passat», оскільки його водій не був пристебнутий паском безпеки.
Під час перевірки документів у 26-річного місцевого жителя виявилося, що він не має водійського посвідчення та перебуває у нетверезому стані.
Огляд на газоаналізаторі зафіксував перевищення допустимої норми у понад 22 рази – 4,57 проміле.
Поліцейський офіцер громади склав на чоловіка адмінматеріал і відсторонив від керування.
За матеріалами відділу комунікації Поліції Рівненської області.
Фото ілюстративне.

