415

0

Днями поліцейський офіцер Бокіймівської територіальної громади у селі Бокійма на вулиці Незалежності зупинив автомобіль «Volkswagen Passat», оскільки його водій не був пристебнутий паском безпеки.

Під час перевірки документів у 26-річного місцевого жителя виявилося, що він  не має водійського посвідчення та перебуває у нетверезому стані.

Огляд на газоаналізаторі зафіксував перевищення допустимої норми у понад 22 рази – 4,57 проміле.

Поліцейський офіцер громади склав на чоловіка адмінматеріал і відсторонив від керування.  

За матеріалами відділу комунікації Поліції Рівненської області.

Фото ілюстративне.

0