289

0

«Стежинами душі» – чергова персональна виставка творчих робіт Миколи Фесюка, митця-аматора із села Острожець Острожецької територіальної громади Дубенського району.

Микола Олександрович – особистість творча й багатогранна. Не маючи фахової художньої освіти, багато років працює на мистецькій ниві. Його роботи – прості та щирі, сповнені тепла, любові до людей та рідного краю. Картини авторства Миколи Фесюка неодноразово презентувались на виставках як в рідному Острожці, так і в Млинові, Вараші, Луцьку, Дубні, а сьогодні – знову у Рівному.

«Добре знаю Миколу Олександровича, ще з часів роботи в Острожецькій громаді. – коментує голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод Пекарський. – Талановитий, відкрити й активний – він завжди долучався до проведення місцевих заходів. Ми маємо підтримувати своїх митців: у своїй творчості вони розкривають красу ріднокраю».

Привітати Миколу Фесюка із відкриттям персональної виставки завітали земляки – Алла Черній, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, депутат Рівненської обласної ради і Ярослава Острожчук, генеральний директор ТзОВ торговий дім “Євротон”, депутат Рівненської обласної ради.

Доповнили презентацію творчі номери хореографічного танцювального колективу «Freedom» та солістів Острожецького будинку культури.

0