282

0

Сьогодні, близько 2-ї години ночі, в ході відпрацювання території міста Рівне з метою недопущення нічних крадіжок та проведення превентивних поліцейських заходів, екіпаж патрульних поліцейських на вулиці Поповича виявив громадянина, який рухався на велосипеді, що підпадав під орієнтування як такий, що був раніше викрадений.

Патрульні прийняли рішення зупинити велосипедиста, щоб перевірити, чи не є його засіб пересування викраденим. Патрульні неодноразово подали сигнал про зупинку за допомогою гучномовця та спеціальних світлових пристроїв службового транспортного засобу. Однак, велосипедист не зупинявся, а навпаки пришвидшився.

Інспектори почали переслідування, в ході якого один з поліцейських, з метою привернення уваги та виклику допоміжних сил використав власний пристрій для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, один з яких ймовірно влучив у велосипедиста. В результаті використання спеціального пристрою велосипедист отримав тілесні ушкодження втратив рівновагу та впав.

Відразу після цього поліцейські розпочали надавати першу медичну допомогу та викликали на місце бригаду ШМД.

За фактом даної події в управлінні патрульної поліції в Рівненській області ДПП призначено службове розслідування. Поліцейського, який використав спеціальний пристрій, відсторонено від виконання посадових обов’яків на час проведення службового розслідування.

0