185

0

Співробітники Управління СБУ в Рівненській області викрили жителя Рівного, який, використовуючи матеріали з проросійських груп, поширював антиукраїнський контент, прославляв комуністичну партію в регіоні та пропагував за «ZOVетский мир».

ПРо це повідомили в Управління СБ України в Рівненській області.

Так, правоохоронцями встановлено факт популяризації вказаним громадянином України комуністичного тоталітарного режиму серед своїх знайомих та поширення в мережі інтернет забороненої в Україні радянської символіки.

У ході проведеного санкціонованого обшуку правоохоронцями вилучено електронні пристрої, які були направлені на проведення відповідної комп’ютерно-технічної експертизи. Досудове розслідування здійснювали слідчі Рівненського РУП за процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури.

Зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів). Обвинувальний акт скерований до Рівненського міського суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 5 років позбавлення волі.

0