170

0

За матеріалами Служби безпеки регіону засудили бойовика незаконного збройного формування т.зв. «днр», який віддавав накази обстрілювати позиції військовослужбовців Збройних сил України.

Зазначається, що громадянин Вірменії, якому держава Україна надала дозвіл на проживання, після окупації у 2014 році частини території Донецької області, очолив «Першу Слов’янську окрему мотострілецьку бригаду 1 Армійського Корпусу Міністерства оборони терористичної організації «ДНР» з метою вчинення терористичних актів, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки та втрату авторитету органів державної влади України.

У ході досудового розслідування встановлено, що вказана особа активно підтримувала ідею відокремлення частини території України та ініціативно приєдналася до силового блоку псевдодержавного утворення т.зв. «днр».

Під його командуванням ворог обстрілював позицій ЗС України в районі населених пунктів Чермалик, Новоселівка Друга та Гранітне Волноваського району Донецької області.

За підтримання публічного обвинувачення Рівненської обласної прокуратури, вказану особу визнано винною у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації) та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 14 (чотирнадцять) років.

За матеріалами Управління СБ України в Рівненській області та Рівненської обласної прокуратури.

0