271

0

У міжнародному аеропорту «Рівне» перевірили готовність до відновлення роботи. Тривала перерва відбулася через карантинні заходи, що пов’язані з пандемією, повідомлять на сайті Рівненської ОДА.

Вчора, 15 липня, з аеропорту піднявся в небо літак АН-12. «Довгоочікувана подія для міста Рівного і області. Базова авіакомпанія «Аеровіз» відновила всі свої сертифікати та ліцензії міжнародного авіаперевізника. Їхні повітряні судна будуть здійснювати зліт/посадку з нашого летовища. Відповідно аеропорт отримуватиме доходи, що будуть гарантовані під час здійснення діяльності авіакомпанії», – відмітив Віталій Коваль.

Наразі аеропорт може здійснювати вантажні перевезення, а отже – отримувати доходи. За словами директора аеропорту Ігора Насинюка, летовище готове до роботи. До цього доклали зусиль і влада, і авіакомпанія.

«Компанія «Аеровіз», що базується в Рівненському аеропорту, поновила документи та може здійснювати авіаперевезення. ЇЇ повітряні судна готові до здійснення внутрішніх перевезень, так і до транспортування вантажів за кодон. Разом з тим, наразі ми ведемо перемовини й з іншими кампаніями», – розповів Ігор Насинюк.

0