324

0

В обласному управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА постійно контролюють ситуацію із забезпеченням тест-системами для діагностики – ПЛР та імуноферментним аналізом, йдеться у повідомленні пресслужби.

Тести ІФА закуповують для потреб усіх лікувально-профілактичних закладів, а ПЛР – лише для Рівненського обласного центру громадського здоров’я. Очікується централізована поставка ПЛР-тестів для ЦГЗ шляхом передачі з Державного лабораторного центру. А тести ІФА купують по мірі їх використання.

До слова, на початок навчального року школи Рівненщини на 100 % забезпечені засобами захисту. Забезпечення вчителів засобами індивідуального захисту є компетенцією балансоутримувача навчального закладу – місцевих органів влади (РДА чи ОТГ).

До початку навчального року була проведена онлайн конференція з освітянами Рівненщини щодо норм роботи під час пандемії. Отож, Рівненська ОДА на чолі із Держпродспоживслужбою буде контролювати дотримання карантинного режиму в закладах освіти та реагувати на порушення.

0