294

0

Сталось це 30 серпня. А все тому, що рачинський жіночий вокальний ансамбль “Кумоньки” так оригінально вітав з одруженням ведучу усіх місцевих свят – Орисю Тарасову.

Ще зранку хресний тато нареченої Володимир Мартинюк ( учасник художньої самодіяльності, гуморист) разом із друзями “вбрали” трактор в кульки з рушниками. А пізніше пан Володимир, сівши за кермо, зібрав “Кумоньк” до гурту і повіз вітати похресницю з одруженням. Талановиті “Кумоньки” всю дорогу співали пісні під баян, розповідає Ксеня Галицька з блогу Знай більше. .

– Ми привітали наречених гарними, жартівливими словами, піснями. Організували для них конкурси весільні та, звичайно, подарували подарунок від сім’ї рачинської художньої самодіяльності. А потім вже дружби переоділися в наречену з нареченим і їздили селом з батьками нареченої, адже Орися остання в їх сім’ї вийшла заміж і під українські пісні пригощали односельчан.  Все було стерильно, тільки одноразовий посуд та рукавички, – розповідає читачам Блог “Знай більше” керівниця ансамблю Алла Грабар.

 – Давно такого в селі не було. Ми були в шоці. Всі вибігали на дорогу, щоб побачити, що ж то там таке робиться. Пісні співають, баян грає… та ще й по “сто грам” наливають. Пригощали ще салом, домашніми ковбасами й шинками, а також канапками і овочами, – кажуть у селі.
 

0