106

0

У Радивилівській громаді планують спорудити 12 модульних будинків для вимушених переселенців.

Про це повідомляють у Рівненській обласній раді.

Громада прийняла на своїй території чи не найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб у Рівненській області. З ініціативи голови громади Миколи Карапетяна прийнято рішення долучитися до державної програми будівництва модульного житла для ВПО.

За кошти з місцевого бюджету буде здійснено  підведення інженерних мереж та організацію благоустрою території.

Для розміщення модульного містечка у міській раді виділено земельну ділянку загальною площею 0,7 га. У тимчасових модульних  будинках поселятимуться люди, які втратили свої домівки. Радивилівська міська рада перша громада у Рівненській області, яка реалізовуватиме пілотний проєкт від держави із розміщення тимчасового житла для ВПО. 

Як повідомляють на офіційному сайті Радивилівської громади, для мешканців модульного житла передбачено повноцінний санвузол, функціональну кухню, батьківську та дитячу кімнати. Модульні будиночки будуть умебльовані з необхідною сантехнікою. Квартал із 12-ти модульних будинків дасть змогу заселити 48 громадян з категорії внутрішньо переміщених осіб, яким надала прихисток громада.

У період воєнного стану в Радивилівській громаді було зареєстровано 1925 вимушених переселенців. На цей момент громадяни ВПО тимчасово розміщені у приватному житловому секторі.

0