У Радивилові зібрали для ЗСУ понад шістнадцять тисяч гривень
У рамках Тижня мужності у Радивилівському ліцеї №2 відбувся щорічний осінній шкільний благодійний ярмарок.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці закладу освіти.
Загалом, учням ліцею вдалося зібрати 16,5 тисячі гривень.
Не зважаючи на реалії військового стану, цьогоріч його знову дуже чекали усі учні, особливо молодші! Адже вони разом з батьками напекли запашних смаколиків, кексів, пундиків, трубочок, горішків та чизкейків. Внутрішній дворик ліцею загудів, ніби вулик, столи, фотозона…” – розповідають у закладі.
Відео з заходу можна переглянути ТУТ.

