621

0

У рамках Тижня мужності у Радивилівському ліцеї №2 відбувся щорічний осінній шкільний благодійний ярмарок.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці закладу освіти.

Загалом, учням ліцею вдалося зібрати 16,5 тисячі гривень.

Не зважаючи на реалії військового стану, цьогоріч його знову дуже чекали усі учні, особливо молодші! Адже вони разом з батьками напекли запашних смаколиків, кексів, пундиків, трубочок, горішків та чизкейків. Внутрішній дворик ліцею загудів, ніби вулик, столи, фотозона…” – розповідають у закладі.

Відео з заходу можна переглянути ТУТ.

0