753

0

У Радивилові сталася ДТП. Водій буса не вибрав безпечної швидкості руху та в’їхав в електроопору.

Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Рівненської області.

51-річному керманичу допомога медиків не знадобилася.

Патрульні склали протокол за ст. 124, винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП і склали акт огляду вулично-шляхової мережі.

0