У Радивилові водій буса зніс електроопору
03 Квітня, 12:47
0
У Радивилові сталася ДТП. Водій буса не вибрав безпечної швидкості руху та в’їхав в електроопору.
Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Рівненської області.
51-річному керманичу допомога медиків не знадобилася.
Патрульні склали протокол за ст. 124, винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП і склали акт огляду вулично-шляхової мережі.

0

