462

1+

Учора, 26 червня, жителі Дубенщини та переселенці готували «молодий борщ». А допомагав у цьому спеціальний гість – кулінарний блогер Костянтин Грубич.

Гастрономічне дійство відбулося у Повчанській громаді, а його учасницями стали також мешканки Смизької та Мізоцької громади. Так смачно підсумували завершення грантового проєкту, в рамках якого місцеві жительки, а також переселенки отримали насіння та разом вирощували овочі.

Мета полягала в тому, щоб не лише допомогти людям із врожаєм, а й згуртувати навколо спільної справи та сприяти кращій адаптації внутрішньо переміщених осіб у життя, пояснюють організатори.

У рамках грантового проекту громадська організація “Асоціація жінок України “Дія-Рівне” надала у квітні цього року 105 комплектів насіння для спільного вирощування грядки у 3 громадах області. Метою проекту було не лише надати людям насіннєвий матеріал, а й допомогти згуртуватися довкола спільної справи, обєднатися задля спільного вирощення урожаю та адаптуватися в громаді переселенцям.

Проект завершився заходом під назвою “Молодий борщ”, аби зі спільно вирощеної грядки зібрати перший урожай і зготувати з нього улюблену страву українців.

Тим часом Костянтин Грубич розповів у фейсбуці про цей захід так:

Ми разом із «активними дієвими жінками» приготували у 50-літровому казані валківський борщ зі сливами. Місцеві конкуренти у сусідньому казані наварили повчанський борщ. Селяни поїли все. Серед людей було багато переселенців зі Сходу, яких прихистила рівненська глибинка. Було так щиро і незабутньо!».

Проект реалізує ГО “Асоціація жінок України “Дія-Рівне” за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.

Фото: Костянтин Грубич

1+