У МОЗ розповіли, коли слід вводити другу дозу вакцини AstraZeneca
Вакцинація від коронавірусу другою дозою AstraZeneca відбудеться через 12 тижнів після першої.
Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.
За інформацією відомства, час та місце вакцинації кожному повідомлять особисто за контактним номером, який залишали під час щеплення.
У МОЗ посилаються на результати досліджень, опубліковані у медичному журналі The Lancet у березні цього року. Згідно з ними, ефективність вакцини AstraZeneca після двох стандартних доз, що вводяться із інтервалом 12 тижнів або довше, зросла до 81,3%.
«Тому Оперативний штаб МОЗ з вакцинокерованих інфекцій схвалив рекомендації НТГЕІ збільшити інтервал між введеннями першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca до 12 тижнів», – йдеться в повідомленні.
Щеплення цією вакциною в Україні почали робити в кінці лютого. Тоді в Україну прибула перша партія із 500 тисяч доз. Всю партію витратять на введення першої дози.

