483

0

Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 15 лікарнях Рівненщини, де є більше півтори тисячі ліжок. На сьогодні завантаженість закладів складає 52,9%. У разі необхідності, до кінця року ліжковий фонд для пацієнтів з COVID розширять до 2250 місць.

Про це під час онлайн брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Олег Вівсянник.

«У медзакладах є достатня кількість кисневих точок. На сьогодні кисень підведений до 439 ліжок, а до середини грудня плануємо забезпечити киснем до 80% місць, – розповідає Олег Вівсянник. – Сьогодні завантаженість ліжкового фонду киснезалежними пацієнтами складає 66,7 відсотків».

Він відзначив, що у кожному лікувальному закладі індивідуально здійснюють заходи щодо забезпечення киснем – зокрема, встановлюється кисневі станції та станції, що виготовлятимуть та постачатимуть кисень. У разі неможливості подачі кисню з технічних причин, він подаватиметься із кисневих балонів.

«Сьогодні кисень в медзаклади області постачається централізовано із Львівського заводу, а також частково через його Березнівську філію. Наразі в області гострих проблем із киснем немає. Шукаються альтернативні джерела постачання у разі надзвичайних ситуацій. Звертаємося до інших підприємств, що можуть постачати кисень», – відзначив Олег Вівсянник.

0