У Здолбунові з’явиться додаткова лікарня для хворих на Covid-19
Останнім часом на Рівненщині ситуація із захворюваністю на коронавірус напружена. Щодоби – близько 90 нових хворих. Серед них – й діти. Дехто проходить лікування вдома, а пацієнти з ускладненнями – у лікарнях.
До сьогодні хворих приймали у шести лікарнях першої хвилі. Зараз вони на 49% заповнені. Через неблагополучну епідситуацію деякі території увійшли до «червоної» зони.
Сьогодні керівник МОЗу Максим Степанов підписав розпорядження про додаткову лікарню для госпіталізації хворих – КНП “Здолбунівська ЦРЛ”.
Це значно розвантажить міську лікарню у Рівному та збільшить кількість ліжок для прийому хворих в області.

