283

0

13 вересня в управлінні освіти Рівненської ОДА відбулася координаційна нарада із представниками поліції, ДСНС, патрульної поліції та освітянами щодо проведення інформаційно-профілактичного заходу «День з поліцейським та рятівником» у закладах освіти.

Захист прав та інтересів дітей, негативний вплив інтернету, шкода від алкоголю, наркотиків та тютюну, пропаганда здорового способу життя, виявлення, попередження домашнього насильства й протидія булінгу — пріоритетні напрямки роботи із підростаючим поколінням.

«Дуже добре, що у такий спосіб, спільно ми можемо донести дітям, що поліцейські та рятувальники пліч-о-пліч стоять на варті безпечного та щасливого життя наших громадян», — підкреслив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Руслан Жук. 

Відтак присутні вирішили упродовж наступних двох тижнів провести у закладах загальної середньої освіти інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником». 

Як розповіла інспекторка відділу ювенальної превенції поліції Рівненської області Тетяна Михайлюк, це буде єдиний інтерактивний урок щодо правил безпечної поведінки, зокрема в частині дотримання учасниками освітнього процесу правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини. Передбачається також ознайомлення із технікою та спецзасобами, що використовується у службовій діяльності. 

0