690

0

У Дубні оголосили конкурс.

Управління освіти Дубенської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Кваліфікаційні вимоги:
Посаду директора Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дубенської міської ради Рівненської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Оплата праці здійснюється згідно Єдиної тарифної сітки.
Для участі у конкурсі до управління освіти Дубенської міської ради Рівненської області за адресою: м. Дубно вул. Тараса бульби 4, 35600 подаються такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– копію паспорта громадянина України;
– копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
– довідку про відсутність судимості;
– мотиваційний лист, складений у довільній формі;
– документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
– довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

Перелік питань тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань розміщуються на офіційному веб-сайті управління освіти Дубенської міської ради та офіційному веб-сайті Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1.

Документи про участь у конкурсі приймаються в управлінні освіти Дубенської міської ради за адресою: м. Дубно, вул. Тараса бульби 4, 35600.

Уповноважена особа щодо приймання документів на надання додатково інформації з питань проведення конкурсу – Гриц Інна Іванівна, тел. 0997161907, 0975404918 , juristinna28@ukr.net.

0