481

0

Перенести далі від її нинішнього місця знаходження планують автобусну зупинку, що на вул. Замкова в Дубні. Йдеться не про саму конструкцію, а про місце.

Зараз громадський транспорт зупиняється неподалік віз замку, площі та закладу ресторанного господарства. А хочуть зупинку перенести в напрямку Острівка, паралельно до коледжу культури і мистецтв.Чому так – прокоментував начальник управління архітектури, будівництва і земельних питань Вадим Двигай.

«Ми робимо проект організації дорожнього руху по центральній частині міста. І поліція його погодить тільки за умови перенесення цієї зупинки, оскільки вона там стоїть не відповідно до норм, близько до пішохідного переходу. Проект організації дорожнього руху розробляємо, щоб поробити всі розв’язки, визначити місця для стоянки, десь буде передбачений односторонній рух».

Принагідно ми поцікавились і змінами в детальний план території в районі вулиць Михайла Грушевського-Семидубської-Пушкіна (територія колишнього військового містечка №1). Адже з 28 січня по 28 лютого в місті триває громадське обговорення. Вадим Двигай пояснив, що план розроблений раніше (там навіть назва вулиці ще Пушкіна, зараз Шептицького). З ініціативи греко-католицької церкви вноситимуть зміни, тому що вони хочуть зробити парк біля себе. Процедурно погодити зміни можна тільки після громадського обговорення, громадського слухання.

Погодити перенесення зупинки на Замковій мають сьогодні, на засіданні виконавчого комітету Дубенської міської ради.

Про це повідомляє 03656.com.ua

0