1513

0

У Дубні готуються до місцевих вирорів. Сьогодні в місті провели перше засідання ТВК (територіальної вирборчої комісії) і без курйозів не обійшлось.

На першому зібранні члени знайомились, вирішували формальності та складали присягу, після якої їх допускатимуть до роботи . Як повідомив ІА “ТЕЗА” один з учасників засідання, представниця місцевої організації партії “Слуга народу” відмовилась складати присягу.

Як стало відомо нашим журналістам, учасницю засідання звати Олена Каліцька й вона представляла місцеву організацію партії “Слуга народу”. Ми звернулись за коментарем до пані Олени і вона нам пояснила, що присягу не склала з особистих причин.

“Це не політичні міркування , не демарш тим більше. У мене так склались обставини і наразі я вирішила не складати присягу, щоб потім не писати заяв на вихід з комісії й не створювати зайвих проблем колегам. Цьогоріч списки завтердили дуже швидко й я, у певній мірі, не очікувала, що засідання відбудеться вже цього тижня. Звісно, я повідомила партійців, однодумців про своє рішення. Ніякї шкоди, перепон для роботи ТВК воно не несе, закон дозоляє мені прийти на наступне засідання та скласти присягу. Втім, я ще не вирішила чи хочу я повертатись до цієї роботи, бо вона потребує чимало часу, сил та енергії”, – зауважила співрозмовниця.

Разом з тим, присягу перед офіційним стартом роботи Дубенської ТВК склали представники “Європейської солідарності”, “Свободи”, політичної партії “За майбутнє”, “Батьківщини”, “Зеленої планети”, “Громадянського руху “Спільна справа”, “Голосу”, партії “Соціалісти”, “Опозиційної платформи “За життя”, “Радикальної партії Олега Ляшка”. Решта представників провладної партії “Слуга народу теж підписали присягу.

0