744

0

2 лютого близько 2 години ночі на вулиці Грушевського у Дубні наряд поліції зупинив авто марки “BMW”, так як його державний номерний знак був забруднений, що не дозволяло чітко визначити його символи.

Спілкуючись із 19-річним водієм, мешканцем Дубенщини, поліцейські зрозуміли, що той нетверезий. Припущення правоохоронців підтвердив результат освідування на стан сп’яніння – показник газоаналізатора “Alcotest Drager” 0,67 проміле.

При перевірці документів було також встановлено, що чоловік керував автомобілем, не маючи на це права (у листопаді минулого року відносно нього вже складався протокол за водіння у стані сп’яніння) та за відсутності поліса (договору) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

За порушення вимог адміністративного законодавства відносно водія, який протягом останнього року 8 разів порушував ПДР, склали адмінпротокол за ч. 2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) – водіння у стані сп’яніння, вчинене повторно протягом року.

За скоєння інших трьох порушень поліцейські винесли 3 відповідні постанови:
ст. 121 ч. 6 КУпАП – керування транспортним засобом із забрудненим номерним знаком;
ст. 126 ч. 1 КУпАП – керування транспортним засобом особою, яка не має при собі поліса (договору) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності
ст. 126 ч. 2 КУпАП – керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом.
Рішення за протоколом винесе суд; за постановами чоловік сплатить 510 гривень штрафу.

Окрім того, при поверхневому огляді у кишені куртки правопорушника поліцейські виявили стартовий пістолет із видимими ознаками перероблення. Цей пристрій слідчі Дубенського РВП вилучили. В подальшому у рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю), його направили для проведення експертизи.

За санкцією інкримінованої статті йому загрожує ув’язнення на строк від 3 до 7 років.

0