223

0

З 1 по 30 квітня 2021 року у місті Дубно проводиться місячник благоустрою до Великодня. Відповідне розпорядження підписав міський голова Василь Антонюк.

В цей період керівникам підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності, громадянам міста потрібно забезпечити проведення заходів з благоустрою підвідомчих і закріплених територій.

Комунальному підприємству “Дубноводоканал” необхідно ліквідувати стихійні сміттєзвалища на міських територіях, прибрати вулиці, тротуари, автобусні зупинки, очистити бордюри, привести в належний стан території скверів, кладовищ, упорядкувати контейнерні площадки, урни, громадські туалети.

Території зелених насаджень, кладовищ, меморіалів, пам’ятників, пам’ятних знаків, скверів, газонів, квітників приводитиме в належний стан комунальне підприємство “Зелене господарство”.

ТзОВ “Житловик-Дубно”, Державному історико-культурному заповіднику доручено прибрати прибудинкові території від сміття, упорядкувати господарські та дитячі ігрові майданчики.

Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості слід пропонувати незайнятому населенню взяти участь на волонтерських засадах у роботах по благоустрою та озелененню міста до державних та міських свят.

Постійний контроль за проведенням робіт по благоустрою міста та виконанням вимог Правил благоустрою та утримання територій м.Дубно здійснюватимуть управління житлово-комунального господарства міської ради спільно з Дубенським відділом поліції. 

0