371

0

Вчора, 9 лютого, з ініціативи Президента Володимира Зеленського підписаний Меморандум, який дасть змогу врегулювати проблемні питання щодо забезпечення теплопостачання та гарячої води українцям.

“Дубенська міська рада підтримує підписання Меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України. Це дійсно перший документ, який підписано державними інституціями та керівниками органів місцевого самоврядування для покращення ситуації в такій важливій галузі, як теплове господарство.

Дуже важливо, що цим документом передбачається не збільшувати тарифи на теплову енергію для населення, а також не перекладати на органи місцевого самоврядування компенсацій, пов’язаних зі збільшенням ціни на енергоносії.

Зважаючи на критичний стан нашого комунального підприємства “Дубнокомуненергія”, підписані у Меморандумі гарантії дають нам впевненість успішно завершити опалювальний сезон 2020-2021 та якісно підготуватись до нового опалювального сезону”, – прокоментував міський голова Дубна Василь Антонюк.

Додамо, що такі меморандуми підписали у Рівному та інших містах.

0