204

0

Сьогодні, 11 січня, у Дубні відбувся перший у цьому році Духовний ранок, який став продовженням вже доброї традиції зустрічей представників влади та духовних лідерів громади.

Про це повідомили у Дубенській міській раді.

Присвятили зустріч події, яка змінила історію людства, – Різдву Христовому.

Учасниками заходу стали міський голова Василь Антонюк, посадовці та депутати міської ради, представники духовенства Православної церкви України, Української греко-католицької церкви та інших християнських церков міста, волонтери, освітяни, медики, представники творчої інтелігенції та громадськості міста.

Цього разу спікером Духовного ранку став настоятель храму Різдва-Пресвятої Богородиці ПЦУ м.Дубно, протоієрей Іван Дуда, який розпочав промову з молитви, до якої долучились усі учасники заходу.

Священнослужитель акцентував увагу присутніх на важливості народження Ісуса Христа, значенні цієї події для спасіння всього людства. Спілкуючись, учасники зібрання зачитували рядки з Біблії, у яких розповідається про обставини народження Сина Божого, ділилися думками щодо необхідності глибшого розуміння приходу Ісуса Христа в цей світ.

Важливу увагу було приділено “календарному” питанню святкування Різдва. Учасники духовного заходу поділилися власними думками та баченнями з даного приводу, окреслили потребу в приєднанні до святкування Різдва Христового та інших найбільших свят із цивілізованою всесвітньою спільнотою.

Наголошувалося на важливості єдності народу в боротьбі з ворогом, підтримки наших захисників, допомоги потребуючим, щоб з вірою в Бога перемогти окупантів.

Завершився Духовний ранок спільною молитвою за мир, за Україну та її захисників.

Організатори заходу – депутати міської ради Микола Пилипчук та Вікторія Хорупанська подякували всім учасникам та запросили долучатися до наступних духовних зустрічей.

0