689

1+

Традиційно восени за ініціативи голови Дубенського товариства польської культури Казимира Бобраза участі членів товариства і парафіян храму Дубенського костелу святого Йоана Непомука відбулося прибирання території старого польського кладовища. Скосили траву, вирубали зарослі.

Про це повідомили на сторінці Парафії Св. Йоана Непомука.

Після прибирання цвинтаря всі залишилися задоволені коли побачили яка масштабна робота була проведена. Кожний, хто був на прибиранні, не пожалів свого часу та сил для того, щоб старі поховання мали належний вигляд, навіть невеликими силами можна досягти значних результатів, головне, щоб було бажання. Шанувати останній земний пристанок померлих – це наш святий обов’язок, а тому важливо не забувати дорогу до місць поховання своїх рідних і близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби й не заростали бур’яном…” – зазначається у повідомленні.

Голова Дубенського товариства польської культури пан Казимир Бобер та настоятель Дубенського костелу св. Йоана Непомука о. Ґжеґож Оважани висловлюють щиру подяку всім і окремо кожному, хто знайшов час для прибирання кладовища і долучився до роботи, для тих, хто надав транспорт та засоби.

1+