310

0

Дубенською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення повторних шахрайських дій 21-річним уродженцем Одеси.

У ході досудового розслідування встановлено, що невідомий чоловік зателефонував на мобільний телефон 83-річної дубенчанки, представився лікарем та повідомив, що її дочка потрапила у ДТП, а на лікування терміново потрібні гроші.

Далі до потерпілої додому приїхав чоловік, якому пенсіонерка передала 300 доларів США та 18 тис. грн. Про шахрайство правоохоронцям повідомили рідні жінки, яким вона подзвонила вже коли віддала гроші.

Поліцейські оперативно встановили особу ймовірного злочинця та в ході проведення розшукових заходів затримали його в порядку ст. 208 КПК України.

Вже в ході оперативного відпрацювання даного громадянина встановлено його причетність до вчинення ще одного аналoгічного злочину, потерпілою в якому є жителька міста Здолбунова.

Чоловікові вже повідомлено про підозру та прокурором внесено клопотання до Дубенського міськрайонного суду про обрання запобіжного заходу підозрюваному у вигляді тримання під вартою.

Прокуратура вкотре закликає громадян бути обачними та не віддавати кошти незнайомим особам на лікування родичів, які начебто потрапили у ДТП, а у разі підозри на спробу скоєння шахрайства невідкладно телефонувати до поліції.

0