237

0

У Дубні оптимізують травматологічне відділення міської лікарні. У п’ятницю, 3 липня, стало відомо, що завідувача відділення – звільнили.

Про те, що завідувача травматологічного відділення Сергія Муху звільнили, повідомив у Facebook батько лікаря, завідувач Дубенського міськрайонного відділу лабораторних досліджень Юрій Муха.

“Версій його звільнення буде багато і все залежить від того , хто буде писати”, – написав у соцмережі Юрій Муха.

Керівництво називає причиною поширення у відділенні коронавірусу. Сам Юрій Муха стверджує, що звільнення Сергія Мухи стало результатом конфлікту між завідувачем травматологічного відділення та новопризначеним головним лікарем.

“Версія звільнення за спричинення поширення корновірусноі інфекціі також не має жодних підстав. Так можна звільнити і нашого мера за спалах та поширення короновірусноі інфекціі у міській раді , хоча я впевнений що він як і мій син до цього не має відношення”, – заявив Юрій Муха.

Разом з тим, медик розповів про те, що звільнений завідувач відділення виступав проти скорочення працівників у відділенні, розвивав свій фрон робіт та проводив ремонти у лікарні з залученням допомоги від спонсорів й благодійників.

Нагадаємо, що питання оптимізації травматологічного відділення обговорювали у міській раді Дубна у середу, 1 липня. Тоді виник конфлікт й сутичка між директором КНП «Міська лікарня» Володимиром Крохмалем та рівненським активістом Романом Ковалем. Лікар з Дубно стверджував, що його побили через його позицію та роботу в лікарні, а рівненський активіст заявив про те, що у Дубенській лікарні тероризують працівників та навмисне порушують умови їх праці.

0