353

0

Співробітники КП” Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Рівненської обласної ради , підвищили кваліфікацію згідно Європейських стандартів в ТНМУ. Про це повідомив лікар Андрій Стахнюк на своїй сторінці у Фейсбук.

“Це дає нам можливість на базі навчально-тренувального відділу нашого Центру , розвивати та навчати алгоритму надання першої допомоги для усіх екстрених служб та медичних працівників різних рівнів” – розповів лікар.

Такі тренінги відбуваються у форматі моделювання критичних станів людини та відпрацьовуються на манекенах і спеціальному обладнанні.

” Перші курсанті – лікарі та фельдшери Дубенської станції швидкої допомоги , успішно пройшли курс “Базова серцево-легенева реанімація в дорослих” – протокол 13.
(Протокол № 13 складений на основі клінічних маршрутів (протоколів) пацієнта під час надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі. Клінічні маршрути хворих/постраждалих створено на основі положень затверджених наказом МОЗ” – резюмував лікар.


0