441

0

Про зміни у медичній галузі міста повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці радниця міського голови Рівного Тетяна Воронцова.

Фахівчиня анонсувала про зміни, що відбулись в зміні маршрутів пацієнтів з інсультом, що регламентуються Наказом МОЗ і Наказом УОЗ Рівненської ОДА.

“Тепер всі пацієнти з підозрою на мозковий інсульт в місті Дубно, Дубенському районі, Радивилівському районі, Демидівському районі та Млинівському районі мають доставлятися Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги саме в Дубенську міську лікарню”, – акцентувала вона.

Вже зараз у лікарні створений інсультний блок, який буде ще розширений з 1 квітня. У блоці є сучасне оснащення починаючи від функціональних ліжок, інфузоматів, кардіомоніторів до МРТ, а невдовзі і комунального КТ.

Також у лікарні працює мільтидисциплінарна команда – ерготерапевти, психолог, фізичні терапевти, афазіолог, що працюють в штаті віддіоення і мають оснащені реабілітаційні кабінети і володіють сучасними методиками реабілітації.

Для роботи медикам придбали тромболітик за державною програмою і місцеві кошти.

“Найбільше що зараз потребується це потужна інформаційна компанія серед населення, щоб знали перші симптоми інсульту і чіткі алгоритми що далі робити” – підсумувала експертка.

0