233

0

Епідемія Covid-19 у Дубні різко набрала обертів. Лише за 17 червня у місті зареєстрували 17 нових випадків захворювання. Виявили хворобу, зокрема, в міському Центр зайнятості, Дубенському відділенні Ощадного банку України, міській лікарні, Дубенській міській раді та ПП «Аметист плюс». Існує небезпека поширення інфекції.

Таким чином скликали позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно, де вирішили провести необхідні дезінфікаційні заходи в місцях виявлення хворих на COVID-19, визначити перелік осіб, які контактували з хворими, забезпечити їх самоізоляцію та проведення дезінфекції в місцях їх проживання, а також забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних карантинних заходів на ринках, в закладах торгівлі, громадському транспорті, не допускати випадків несанкціонованої вуличної торгівлі на території міста.

Таким чином, щоб унеможливити подальшому поширенню інфекції , у Дубні посилюють заходи безпеки, – повідомляють у міській раді.

0