312

0

Місто Дубно доєдналося до державного інфо-сервісу Start Business Challenge, де розміщено більше 70 бізнес-кейсів із покроковими інструкціями для започаткування власної справи.

Всю необхідну достовірну інформацію для реєстрації бізнесу підприємці можуть отримати в єдиному місці – швидко і безкоштовно.

Для Дубна на державному інфо-сервісі Start Business Challenge будуть доступні бізнес-кейси, розроблені для міста, серед яких відкриття автомийки, аптеки, дитячого садочку, салону краси, ресторану та багато інших.

Інфосервіс допомагає підприємцям розібратися з необхідними документами та процедурами для легального відкриття власної справи. Згідно зі статистикою порталу, найбільш популярними бізнес-кейсами за останній рік стали кабінет сімейного лікаря, електрозарядка, міні-пекарня, ресторан, курси іноземних мов і дитячий садок.

Крім того, платформа акумулює інформацію щодо найбільш затребуваних процедур для бізнесу: від державної реєстрації ФОП, створення юридичної особи та реєстрації платником єдиного податку – до підключення до електромереж і реєстрації касового апарату.

Адреса сторінки на сайті міської ради: https://dubno-adm.gov.ua/ekonomika/serednii-i-malii-biznes.html

Адреса ресурсу бізнес-інструкцій: https://sbc.regulation.gov.ua/city/20459

0