480

0

Конкурс проводитимуть з метою створення належних умов для формування основ здорового способу життя, протидії поширенню шкідливих звичок серед дітей та молоді, прояву патріотизму, почуття любові до рідного краю, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

У відділі у справах молоді та спорту Дубенської міської ради зазначають, що конкурс стартував з 4 листопада й триватиме по 4 грудня 2020 року.

Творча робота, надіслана на конкурс, має бути власною розробкою учасника (індивідуальною або колективною) і не суперечити етичним нормам та чинному законодавству України.

Творчі роботи приймаються за наступними номінаціями:
– соціальний плакат/малюнок/комікс: макет плакату/малюнку/коміксу повинен бути виконаний у форматі А3 з зазначенням ПІБ автора (колективу авторів) із зворотної сторони зображення, робота має супроводжуватись гаслом чи іншим авторським текстом;
– відеоролик (тривалістю не більше 60 секунд): надається на СD/DVD диску, кожен ролик чи Flash-відео надається на окремому носію.

Заявки на участь та роботи приймаються до 04 грудня 2020 року включно у відділі у справах молоді та спорту Дубенської міської ради за адресою: вул. Замкова, 4 каб. 107 та на електронну пошту: molod_dubno@ukr.net

0