515

0

Директора та головного бухгалтера одного з комунальних підприємств Дубна покарають за несвоєчасне подання е-декларації.

Дубенська місцева прокуратура довела в Дубенському міськрайонному суді винуватість директора та головного бухгалтера одного з комунальних підприємств міста в скоєнні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст. 172-6 КУпАП.

Встановлено, що посадові особи комунального підприємства, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції», без поважних причин, щорічну електронну декларацію за 2019 рік подали з запізненням.

Підтримавши позицію Дубенської місцевої прокуратури, суд визнав достатніми докази вини осіб та застосував до порушників штрафні санкції.

Постанови суду стосовно вищевказаних осіб набрали законної сили, у зв’язку з чим, до органу місцевого самоврядування внесли подання, в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції», з метою встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню такого правопорушення.

Так, протягом вересня-жовтня місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді 5 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за вчинення яких передбачена ст. 172-6 КУпАП.

0