517

0

Їх роботи знаходяться у багатьох храмах, монастирях та приватних колекціях в Україні і за кордоном. 3 лютого у Дубенському замку відкрилась персональна виставки “У пошуках гармонії” подружжя Сергія і Тетяни Омельченків – професійних художників, випускників Львівської академії мистецтв.

Майстри представили свій іконопис, живопис, текстиль, ляльки-мотанки та інші високо художні вироби.

Сергій Омельченко продемонстрував усім присутнім власне відео процесу виготовлення ікон, озвучуючи кожен свій крок – від процесу підготовки основи, накладання левкасу на дошку, виконання живопису яєчною темперою, золочення і до лакування готового виробу. Було надзвичайно цікаво і пізнавально.

Різьблений кивот ікони Божої Матері для каплиці Святого Володимира та кивот для голгофського хреста (XVI ст.) в Успенському соборі м. Володимира-Волинського – це роботи Сергія. Чимало ікон Сергій створив для кафедрального собору Вінниці, Зимненського монастиря та Києво-Печерської лаври.

Тетяна Омельченко представила свої тканні картини в техніці гобелена. Її картини експонувались на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Крім текстилю, Тетяна творить у техніці олійного живопису та іконопису.

0