241

0

Щороку 15 лютого дубенчани вшановують учасників бойових дій на території інших держав – віддають шану землякам, які загинули під час війни в Афганістані. Цьогоріч минає вже 32-га річниця виведення військ з Республіки Афганістан.

Традиційно в цей день біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям зібрались міський голова Василь Антонюк, секретар міської ради Віктор Недашковський, заступниця міського голови Вікторія Дмитрієва, представники районної влади, Дубенського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ветерани-афганці, військовослужбовці, небайдужі дубенчани. 

З виступом до присутніх звернувся голова Дубенської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Пилипенко. Священники Дубенського благочиння ПЦУ на чолі з благочинним отцем Василем Лозинським відслужили панахиду. Афганці запалили в пам’ять про загиблих побратимів скорботні лампадки. Також полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання та трикратним салютом. 

Керівники міста та району, ветерани афганської війни та небайдужі містяни поклали до підніжжя пам’ятного знаку квіти. Квіти пам’яті та шани лягли й до меморіальних дошок, встановлених у місті на честь дубенчан-афганців.

Окрім того, як і щороку, представники міської влади та ветеранської організації відвідали на дому й вручили продуктові пакети родинам загиблих воїнів.

0