471

0

25 лютого у Дубні відбулася виїзна нарада щодо реконструкції залізобетонного мосту через річку Іква.

В нараді взяли участь заступник голови Рівненської державної адміністрації Людмила Шатковська, міський голова Василь Антонюк, керівництво департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА, представники проектної та підрядної організацій, інженер технічного нагляду, директор КП “Дубноводоканал”, представник управління архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради.

За наполяганням міського голови Василя Антонюка було узгоджено першочергово виконати перенесення водопровідного дюкера, котрий пролягає по дну річки. Зі слів представників замовників будівництва, Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА, дані роботи включені при коригуванні проектної документації та будуть виконуватись в заявленій послідовності.

Щодо термінів закінчення реконструкції, то учасники наради визначились, що роботи можна виконати протягом двох місяців за умови сприятливих погодних умов для вкладання асфальтобетонного покриття мосту. Заступник голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська запевнила, що фінансування даного об’єкта забезпечено в повному обсязі та буде здійснюватись відповідно до умов оплати договору підряду. Технічний контроль за роботами здійснюється відповідно до проектно-кошторисної документації.

Також учасники наради оглянули хід виконання робіт з реконструкції басейну Дубенської ЗОШ №7. Зокрема, було обговорено та узгоджено подальший процес підключення басейну до зовнішніх інженерних мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення, повідомили у міській раді Дубна.

0