456

0

Позитивний результат у розкритті злочину — це злагоджені та професійні дії поліцейських під час огляду місця події.

На цьому 19 лютого наголосили підлеглим заступник начальника слідчого управління ГУНП в Рівненській області Юрій Майоров та начальник відділу криміналістичного забезпечення СУ Сніжана Гамера під час чергових занять, які відбулися на базі Дубенського районного відділу поліції. 

Цього разу навчання для слідчих, дізнавачів і криміналістів територіального підрозділу  проходили у форматі круглого столу. До обговорення питань вилучення та пакування слідів біологічного походження, огляду місця події під час ДТП і виявлення тіла із ознаками насильницької смерті, а також порядок призначення земельно-оціночної судової експертизи, судової експертизи металів та сплавів долучилися і фахівці Рівненського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. 

Присутні на конкретних прикладах проаналізували типові технічні, методичні помилки слідчих і криміналістів при роботі зі слідовою інформацією та шляхи їх вирішення. Крім того, узагальнили основні недоліки, які виникають під час проведення слідчих дій під час огляду місця вчинення кримінальних правопорушень та проступків.

Заступник начальника слідчого управління Юрій Майоров наголосив підлеглим на алгоритмі дій під час збору слідової інформації, зокрема правильній фіксації та пакуванні мікроб’єктів слідів біологічного походження на місці вчинення злочинів проти здоров’я та життя людини. Також заступник начальника слідчого управління зауважив на ретельному огляді знарядь вчинених злочинів, локалізації мікроб’єктів тощо. 

Для підвищення результативності огляду місць подій навчання для  слідчих, дізнавачів та криміналістів триватимуть і надалі.

0